Prekių pristatymas - Užsakymus išsiunčiame po apmokėjimo per 2-3 darbo dienas. 

Nemokamas pristatymas per paštomatus - Perkant už 20 Eur ir daugiau

PER OMNIVA SIUNTŲ PAŠTOMATUS.  

           Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.89 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime per 2-3 darbo dienas (šventiniu laikotarpiu užsakymų paruošimo ir pristatymo terminas gali pailgėti) .
          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas.                  
Į Neringą užsakymai nesiunčiami. 
                

SIUNTŲ PRISTATYMAS SU DPD

          Siuntimo kaina Lietuvoje per DPD Pickup paštomatus – 2.90 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime per 2-3 darbo dienas (šventiniu laikotarpiu užsakymų paruošimo ir pristatymo terminas gali pailgėti) .
          Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai  DPD Pickup terminaluose saugomi 7 dienas. Į Neringą užsakymai nesiunčiami.

  
Prekių pristatymo kaina Lietuvoje per DPD kurjerį  - 4.00 Eur.  Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 17,38 Eur.
Išsamesnę informaciją rasite  Čia

Krepšelis

Krepšelis tuščias.