Privatumo politika

Mes, Jūratės Rutkauskienės ūkis, gerbiame savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje- https://www.zolynuoaze.lt Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. 

Įgyvendindami Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis, užtikriname Jums sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.
Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Jūratės Rutkauskienės ūkis, ūkio identifikavimo kodas 5226153.  Kontaktinis telefono Nr.+370 695 94547, el.paštas: zolynuoaze
@gmail.com.

Internetinėje parduotuvėje https://www.zolynuoaze.lt yra įdiegti saugūs HTTPS/SSL ryšiai, kad visos operacijos būtų 100% saugios. Visa informacija tarp kliento naudojamos naršyklės ir el. parduotuvės serverio yra šifruojama, apsaugoti visi puslapiai, įskaitant registracijos, prisijungimo puslapiai, pristatymo informacija ir kt.

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga išskirtinai tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame, nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar trečiaisiais asmenimis. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti ir naudoti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Jei pageidaujate, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume, praneškite apie tai mums el.paštu zolynuoaze@gmail.com. 

Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.